Субота, 30 травня 2020
. 9 oC сильный дождь

EUR 29.40/29.95 USD 26.65/27.05
ukenru

Новини України

В Україні всі банківські рахунки з 5 серпня переведуть на стандарт ЄС

Нова довжина номера рахунку буде складатися з 29 буквено-цифрових символів

Вся банківська система України з 5 серпня переходить на європейський стандарт для банківських рахунків International Bank Account Number (IBAN). Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на канал  112.

Зараз довжина номерів становить 14 символів, а код банку в документах вказується окремо. Номери оформлення за стандартом IBAN складаються з 29 буквено-цифрових символів. В набір входить код країни (UA), контрольний розряд (2 цифри), номер рахунку (від 5 до 19 символів) і код банку (6 цифр).

Також зазначимо, що з 5 серпня почнеться впровадження міжнародного стандарту, а вже з 1 листопада 2019 року IBAN в Україні стане обов'язковим для всіх клієнтів банків.

Зміна стосується тільки номерів банківських рахунків. Платіжні карти залишаться дійсними.

Як зазначає Національний банк України, перехід на IBAN призведе до того, що кількість реквізитів для платіжних документів скоротиться. Перекази як у межах країни, так і за її межами будуть проводитися швидше.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина