Вівторок, 26 травня 2020
. 13 oC дождь

EUR 28.90/29.60 USD 26.70/27.11
ukenru

Новини України

Лукашенко запросив Зеленського відвідати Білорусь у будь-який час

Український президент це запрошення прийняв

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Білорусі Олександром Лукашенком, під час якої останній запросив українського президента відвідати Мінськ у будь-який час і в будь-якому форматі. Про це повідомляється на сайті президента Білорусі, передає  видання LK, посилаючись на канал 112.

Володимир Зеленський це запрошення прийняв.

Також Зеленський підтвердив запрошення, раніше надіслане Лукашенку, відвідати Україну в рамках ІІ Форуму регіонів Білорусі та України, який відбудеться в жовтні цього року в Житомирі. Олександр Лукашенко прийняв запрошення, зазначивши, що, як ініціатор і співавтор цього заходу, бачить його високу ефективність і користь для економік обох країн.

Крім того, Володимир Зеленський докладно розповів Лукашенку про ситуацію на Донбасі й подякував за організацію ефективного переговорного майданчика.

Окремим комплексом під час розмови було обговорено питання економічної взаємодії та торгівлі, зокрема розвиток співпраці у галузі промисловості, сільського господарства. Тут президенти приділили особливу увагу перебігу збиральної кампанії в обох країнах. Ще однією окремою темою розмови стала взаємодія та забезпечення національної безпеки обох країн в енергетичній галузі.

Як повідомлялося, Лукашенко відповів Зеленському щодо обрання Мінська для переговорів з Путіним.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина