Субота, 06 червня 2020
. 21 oC пасмурно

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

Сильні грози і вітер накриють Україну: в яких областях чекати негоду

31 липня в Україні очікується різке погіршення погодних умов. Усі області, окрім північних, накриють дощі з грозами, можливі сильні пориви вітру. Попри це, в країні буде тепло – +26+32 градуси. Про це пише  видання LK, з посиланням на канал  24.

Через ускладнення погодних умов синоптики вже оголосили штормове попередження – І рівень небезпечності, жовтий.

31 липня вдень у західних, центральних, південних та східних областях грози, подекуди шквали 15-20 метрів за секунду,
– повідомили синоптики.

Грози накриють Закарпатську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Львівську, Тернопільську, Хмельницьку, Волинську, Рівненську, Вінницьку, Одеську, Миколаївську, Херсонську, Кіровоградську, Черкаську, Полтавську, Харківську, Луганську, Донецьку, Дніпропетровську, Запорізьку області та окупований Крим.

 

Через грози у цих областях повітря стане свіжішим та прохолоднішим. Загалом стовпчики термометрів на Заході та у Центрі опустяться до +25+27 градусів, а на Півдні пануватиме справжня спека – до +30+33 градусів.

Окрім того, 31 липня у південних, східних та більшості районів центральних областей переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина