22.10.2019
. 12 oC туманно

EUR 27.35/27.95 USD 24.65/25.05
ukenru

Новини України

Майже півсотні жителів Хмельницької області заразилися хворобою Лайма

У Хмельницькій області за шість місяців через укуси кліщів 43 людини заразилися хворобою Лайма.

У Хмельницькій області за шість місяців 2019 року хворобу Лайма діагностували у 43 жителів області. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на Кореспондент.

Як зазначено, люди заразилися через укуси кліщів.

За словами завідувача відділенням особливо небезпечних інфекцій держустанови Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України Віталія Овчарука, цьогоріч людей, у яких через укуси кліщів діагностували цю хворобу, дещо більше, ніж минулого року.

"Минулого року за аналогічний період це інфекційне захворювання виявили у 35 осіб. Однією з причин такої різниці в цифрах може бути те, що цьогоріч кліщі в Хмельницькій області активізувалися дуже рано. Перші повідомлення про укуси почали надходити ще в кінці березня. Зараз пік активності кліщів вже пройшов. Проте скоро, а саме у вересні-жовтні, кліщі знову дадуть про себе знати. Тому, поки не опаде все листя, потрібно бути обережним", - пояснив Овчарук.

Раніше повідомлялося, що три випадки хвороби Лайма зафіксовані в Кіровоградській області. Хворобу виявили у трьох жінок: двох жительок Кропивницького і однієї мешканки Новоукраїнки. Всі пов'язують інфікування з укусами кліщів.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина