Понеділок, 25 січня 2021
. 2 oC ясно

EUR 33.80/34.40 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини України

У Трускавці майбутні "слуги народу" ділять комітети в Раді

Pin It

На інтенсиві для майбутніх депутатів обрані нардепи знайомляться, вибирають, у які комітети підуть працювати, і дізнаються, хто на якому напрямку спеціалізується.

Майбутні депутати від партії Слуга народу на інтенсиві в Трускавці знайомляться і вибирають, у яких комітетах працюватимуть. Про це в коментарі каналу 112 Україна розповіла майбутня депутатка Марія Мезенцева у вівторок, 30 липня, передає  видання LK, з посиланням на  Кореспондент.

"Усі ми тут зібралися і на навчання, і відразу на нетворкінґ. Ми хочемо познайомитися між собою, розібратися, хто в який комітет піде, у кого який профіль", - розповіла майбутня нардепка.

Мезенцева каже, що отримала "прекрасний досвід місцевого управління" в Харківській міськраді, так як стала харківською депутаткою у 2015 році і працювала там 3 роки і 7 місяців.

"Зараз я чітко розумію як мажоритарниця від Шевченківського округу №168, що саме треба робити в районі. Протягом виборчої кампанії ми разом з виборцями напрацьовували цю карту дій. Ми вже подаємо депутатські звернення в рамках чинного мандата", - заявила вона.

Нагадаємо, що раніше "слуга народу" Беленюк "збільшив" прожитковий мінімум у 15 разів.

Також повідомлялося, що соціологи з'ясували, хто і де голосував за Слугу народу.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина