П'ятниця, 05 червня 2020
. 23 oC переменная облачность

EUR 29.70/30.35 USD 26.40/26.80
ukenru

Новини України

Великі супермаркети зобов'язали встановити громадські вбиральні

З 1 серпня в супермаркетах площею 2500 кв. м і більше обов'язково повинні бути туалети.

Про це заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Лев Парцхаладзе написав в Facebook, передає  видання LK, з посиланням на  Gazeta.

Йдеться про всі нові і реконструйовані великі супермаркети. Державні будівельні норми передбачають обов'язкову наявність туалетів у великих супермаркетах.

"Розрахунок такий: 1 санітарний прилад на 600 кв. м торгової площі, але не менше 4-х санітарних приладів на об'єкт. Кабіни повинні бути обов'язково окремо для чоловіків і для жінок, також повинні бути універсальні туалети для зручного користування маломобільними групами населення. У таких санвузлах повинні бути обов'язкові сповивальні столики для немовлят", - йдеться в повідомленні.

Ці зміни дозволять підвищити комфорт відвідувачів великих супермаркетів і гіпермаркетів.

З 1 липня в Україні нові та відремонтовані парковки оснащують зарядками для електрокарів. Стандарт ухвалено у нових державних будівельних нормах.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина