Вівторок, 26 травня 2020
. 12 oC небольшой дождь

EUR 28.90/29.60 USD 26.70/27.11
ukenru

Новини України

У Нетішині ввели карантинні заходи через випадок сказу

Загрозливу зону експерти визначили й поблизу міста. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

Минулого місяця мешканці Нетішина неодноразово зустрічали в районі дач лисицю. Як повідомляють у виконавчому комітеті міської ради, 25 червня лис забрався на подвір'я однієї з дач, де його задушила домашня собака. Власник дачі повідомив про випадок відповідним службам.

«На місці події працівники дільничної лікарні ветеринарної медицини розпочали вакцинацію неприщепленого собаки та забрали на дослідження лиса. Територію подвір'я було піддано вимушеній дезінфекції», - йдеться у повідомленні.

Згідно висновку лабораторії, який надійшов 15 липня, в лиса встановлено сказ. Через це у Нетішині (дачний масив) запровадили карантинні заходи та визначили загрозливу зону в межах населених пунктів району: село Старий Кривин, Комарівка, Колом’є, Полянь, а також лісових і польових угідь прилеглих до населених пунктів, в зв’язку з випадком сказу червоного лиса.

«Працівники ветлікарні на даних територіях будуть здійснювати подвірний обхід дворів господарств, з метою обліку всіх наявних тварин. За результатами обліку буде проведена допрививка невакцинованих тварин», - додають у міськраді.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина