18.10.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.40/28.00 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини України

На Хмельниччині розшукують 29-річного чоловіка

Ярослав Миринюк зник в обласному центрі.

 

Понад два місяці поліція Хмельниччини розшукує 29-річного Ярослава Миринюка, якого востаннє бачили 20 травня в обласному центрі, передає  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

«Пошуки зниклого досі тривають. Поки ніякої інформації про можливе місцеперебування Ярослава немає. Відомо, що за кордон він не виїжджав», - розповіла старший інспектор сектору моніторингу Хмельницького відділу поліції Людмила Берестовська.

Брат зниклого Сергій Миронюк каже, що намагався знайти Ярослава самотужки, однак безрезультатно. Рідні та близькі у розпачі і просять усіх, хто, можливо, бачив Ярослава, відгукнутися.

Нагадаємо, 20 травня, близько 11 години Ярослав Миронюк, який працював рятувальником в Головному управління ДСНС України у Хмельницькій області, зник після нічного чергування. Мобільний телефон Ярослава був увімкнутий до 21 травня, однак він трубки не брав. Потім телефон вимкнувся. Чоловік родом з Нової Ушиці, а у Хмельницькому в мікрорайоні Озерна знімав житло.

У разі встановлення місця знаходження розшукуваного або отримання інформації про його можливе місце перебування прохання телефонувати до Хмельницького відділу поліції за номером: 0978745292 або 102.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина