Неділя, 07 червня 2020
. 18 oC небольшой дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

Україна не постачатиме воду до Криму

Представник президента України Антон Кориневич, що займається питаннями Криму, заявив, що нове керівництво країни не відновить постачання води на півострів, пише  газета LK, з посиланням на сайт  newformat.

Після анексії Криму Росією на півострові почалися перебої з постачанням води з України. Спочатку Київ пояснював їх технічними проблемами, але потім почав посилатися на відсутність договору на постачання і заборгованість в розмірі 200 тисяч доларів, що виникла в 2013 році.

У 2015-му в Криму розповіли про плани перекидати воду з річок Салгир і Біюк-Карасу по Північно-Кримському каналу. У квітні 2017 року Україна встановила в Херсонській області дамбу, що перекриває потік дніпровської води по Північно-Кримському каналу.

Кориневич назвав відновлення постачання води недоречним. «Позиція по непостачання води Північно-Кримським каналом в Крим є правильною і вірною», — підкреслив він.

За словами чиновника, припинення постачання води є «механізмом тиску» на Росію. Кориневич заявив, що найближчим часом Україна позицію щодо постачання води не змінить, як і позиція з постачання Криму української електроенергії.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина