П'ятниця, 05 червня 2020
. 23 oC переменная облачность

EUR 29.70/30.35 USD 26.40/26.80
ukenru

Новини України

Медведчука відсторонили від Мінського процесу

Представник України в робочій підгрупі з політичних питань в ТКГ розповів про модифікацію мінського процесу. Про це повідомляє видання LK, з посиланням на УНІАН.

Представник України в робочій підгрупі з політичних питань тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний вважає, що вдалося модифікувати мінський процес. Про це він заявив в інтерв'ю виданню Лівий берег. Крім того, за його словами, від процесу відсторонено Віктора Медведчука.  Читайте також У Зеленського вже напрацювали рішення, як боротися із телеканалами Медведчука "Ми його (Мінський переговорний процес. - ред.) вже модифікували – там немає Медведчука. Це вже дуже серйозна модифікація: це означає, що змінений об’єкт і мені здається, що це шанс. Але над цим треба задумуватися і почати робити щось", - наголосив він.  "Тепер щодо фактору залучення інших кадрів. Залучення може бути різним: формальним, фактичним, аналітичним, безпековим і так далі. От я би попробував ці речі розвивати навколо. Більше того, чого явно не вистачає – не вистачає громадської складової. Дивіться, ми ж маєм справу з особливим явищем, яке називається війна. І якщо ми усвідомлюємо це, то проти війни треба боротися усіма інструментами – іноді навіть тими, які просто ми не усвідомлюємо, що вони зіграють свою роль", - заявив Безсмертний. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина