Субота, 06 червня 2020
. 21 oC пасмурно

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

У Зеленського заявили про створення коаліції у новій Раді

Представник Зеленського в Кабміні зазначив, що вона забере все міністерські крісла

Представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив про створення партією "Слуга народу" коаліції у новому скликанні Верховної ради. Про це він сказав в інтерв'ю РБК-Україна, передає  видання LK.

При цьому він не виключив входження партії "Голос" в уже створену коаліцію.

"Коаліція вже є, монобільшість... Це ж (входження у коаліцію, - ред.) залежить і від "Голосу", від їх позиції і політичних побажань. Побачимо", - зазначив представник Зеленського в Кабміні.

Герус підкреслив, що всі міністерські крісла забере коаліція.

"Коаліція забере всі міністерські крісла, немає такого, щоб опозиція була в уряді. У парламенті, думаю, деякі комітети віддадуть опозиції, щоб ні у кого не було сумнівів у демократичності нової влади, які саме, поки не знаю", - сказав він.

Нагадаємо, в кінці липня глава політпартії Дмитро Разумков заявляв, що політична партія "Слуга народу" готова обговорити коаліцію із політичними силами. Він відзначав, що в партії хотіли б бачити в коаліції нові політичні сили.

Як писало РБК-Україна, Герус заявив, що нова Верховна рада запрацює у період з 24 серпня по 6 вересня.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина