П'ятниця, 05 червня 2020
. 23 oC переменная облачность

EUR 29.70/30.35 USD 26.40/26.80
ukenru

Новини України

Сьогодні розпочався місяць щеплень проти дифтерії для дорослих українців

Від 16 років вакцинуватись треба кожні 10 років

29 липня розпочався місяць щеплень проти дифтерії для дорослих. Про це очільниця МОЗ Уляна Супрун розповіла під час брифінгу, передає  видання LK, з посиланням на  Главком.

«Дифтерія - це небезпечна хвороба і в Україні низький рівень вакцинації проти неї. Коли ми прийшли в МОЗ було 20% вакцинованих, зараз понад 65%. А треба, аби було 95%», - розповіла Супрун.
За її словами, вакцинуватись мають не лише діти, а й дорослі.

Зазначається, що дітям роблять щеплення проти дифтерії на 2-му, 4-му, 6-му, 18-му місяці життя, потім у 6 років. Від 16 років вакцинуватись треба кожні 10 років.

«Від сьогодні місяць щеплень проти дифтерії для дорослих. Зверніться до сімейних лікарів і дізнайтесь, коли було останнє щеплення від цієї хвороби, адже від дифтерії може померти 3% тих, хто захворів на неї», - підсумувала очільниця МОЗ.

Дифтерія — це гостре інфекційне захворювання з повітряно-крапельним механізмом передачі, яке характеризується місцевим фібринозним запаленням (переважно слизових оболонок ротоглотки) та явищами загальної інтоксикації з переважним ураженням серцево-судинної та нервової систем.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина