Субота, 06 червня 2020
. 27 oC небольшой дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

У Лівії підірвали два українських літака ІЛ-76. Загинув пілот з Мелітополя.

Чи пов'язані ці два випадки, наразі невідомо.

У Лівії ракетним ударом підірвали два українських літака ІЛ-76, які перебували на території військової бази Аль Джафра, що належить силам бунтівного генерала Халіфи Хафтара. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на  ТСН.

Один з літаків був знищений ударом з турецького безпілотника Bayraktar TB2. Представники армії Хафтара зі свого боку заявили, що знищили один з турецьких дронів, який літав над базою Аль Джафра.

У Telegram повідомляють, що літаки були зафрахтовані ОАЕ і начебто перевозили із Туреччини зброю, яку заборонено постачати у Лівію. Також повідомляється, що командир екіпажу одного з літаків загинув, доля інших пілотів невідома.

За інформацією видання Факти.Запоріжжя, у Лівії загинув український льотчик Володимир Бухальский з Мелітополя, який працював за контрактом на лівійську авіакомпанію Libyan Arab Air Cargo. Чи пов'язані ці два випадки, наразі невідомо.

Жодних офіційних коментарів ні з боку ворогуючих сторін у Лівії, ні з боку української влади не надходило.

Нагадаємо, раніше командувач Лівійської національної армії Халіфа Хафтар оголосив про наступ на столицю Лівії Тріполі, яка перебуває під контролем визнаного ООН уряду.

Хаос в Лівії панує з 2011 року, коли був повалений і убитий диктатор країни Муаммар Каддафі. Зараз Лівія розділена між двома урядами, які ворогують між собою, - кабінетом національної єдності в Тріполі, який був сформований за підтримки ООН, а також урядом повстанців у місті Тобрук на сході країни

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина