Субота, 06 червня 2020
. 21 oC пасмурно

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

Зеленський провів телефонну розмову з Трампом

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом США Дональдом Трампом. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на "МБ".

Трамп привітав Україну з успішним проведенням вільних і демократичних парламентських виборів, а Зеленського — з упевненою перемогою партії Слуга народу.

Президент США висловив переконання, що оновлена українська влада зможе швидко покращити імідж України, завершити розслідування корупційних справ, які стримували взаємодію між Україною та США.

Він також підтвердив незмінну підтримку з боку США суверенітету та територіальної цілісності України й готовність американської сторони всебічно сприяти реалізації масштабної програми реформ у нашій країні.

Зеленський подякував Трампу за лідерство США у збереженні та посиленні санкційного тиску на Росію.

Президенти домовилися предметно обговорити практичні питання українсько-американської взаємодії під час візиту Зеленського до США.

У Twitter Зеленський написав, що "мав чудову розмова телефоном з Трампом".
"Вдячний за постійну підтримку нашого суверенітету та територіальної цілісності України, а також за готовність США підтримати амбітну програму реформ у нашій країні", — наголосив Зеленський.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина