П'ятниця, 05 червня 2020
. 23 oC облачно с прояснениями

EUR 29.70/30.35 USD 26.40/26.80
ukenru

Новини України

Україна заборонила в'їзд відомій російській телеведучій

Дані Борисовій, яка всього 10 днів тому приїжджала до Києва, заборонений в'їзд в Україну в найближчі три роки.

Російській телеведучій Дані Борисовій, яка всього 10 днів тому приїжджала до Києва, заборонений в'їзд в Україну у найближчі три роки. Про це повідомили в прес-службі Служби безпеки України, передає  видання LK, з посиланням на Кореспондент.

"На сьогодні запитуваній вами особі заборонено в'їзд в Україну терміном на три роки", - йдеться в повідомленні. У відомстві також додали, що такі заходи були вжиті в інтересах забезпечення національної безпеки України. Водночас в СБУ не уточнили, коли саме ведучій заборонили в'їзд.

Зазначимо, що Борисова вже прокоментувала РИА Новости рішення СБУ.

За словами телеведучої, такий розвиток ситуації був для неї "прогнозованим".

"Я, звичайно, ввела їх (українська влада - ред.) в оману, коли я в'їхала до Києва, що я не була в Криму. Тому що я ж була в Криму неодноразово, більше того - сьогодні туди збираюся, і мама у мене там живе", - заявила вона.

Борисова розповіла, що недавно їздила в Київ по роботі зніматися в російському шоу. Вона зізналася, що в останні дні перебування в місті "боялася навіть повертатися в готель, оскільки побоювалася неадекватних дій з боку української влади". При цьому вона наголосила, що місцеві жителі ставилися до неї виключно доброзичливо і жодного негативу з їхнього боку вона не помітила.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина