Неділя, 07 червня 2020
. 19 oC небольшой дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

Зеленський призначив Сляднєву заступницею голови Служби зовнішньої розвідки.

Як повідомили у пресслужбі Служби зовнішньої розвідки України, призначена президентом Володимиром Зеленським на посаду заступниці голови СЗР Катерина Сляднєва – перша жінка в керівному складі українських розвідувальних органів. 
Президент України Володимир Зеленський призначив Катерину Сляднєву заступницею голови Служби зовнішньої розвідки. Відповідний указ №553/2019 опубліковано на сайті глави держави, передає  видання LK, з посиланням на сайт "Гордон".

"Призначити Сляднєву Катерину Анатоліївну заступником голови Служби зовнішньої розвідки України", – ідеться в тексті документа, підписаного главою держави 24 липня.

Сляднєва працювала заступницею начальника управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Києва.

У пресслужбі Служби зовнішньої розвідки виданню "ГОРДОН" повідомили: "Це перша жінка на такій посаді не тільки у СЗР, але й у всіх розвідорганах України".

У червні 2019 року Зеленський призначив головою Служби зовнішньої розвідки нардепа від "Батьківщини" Владислава Бухарєва. Його заступником став начальник управління адміністрації Державної прикордонної служби Валерій Євдокимов. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина