Середа, 05 серпня 2020
. 29 oC ясно

EUR 32.30/33.01 USD 27.50/27.90
ukenru

Новини України

Росія не визнає рішення суду за позовом Ощадбанку

Росія не визнає законність усіх рішень арбітражів за позовами, пов'язаними з анексованим Кримом.

У Мін'юсті Росії заявляють, що оскаржили у французьких судах рішення міжнародного арбітражу про стягнення $1 млрд на користь Ощадбанку. Про це в четвер, 25 липня, повідомляє видання LK, з посиланням на  Кореспондент.

"Арбітражне рішення за позовом ПАТ Державний ощадний банк України оскаржується в судах Франції. Цей розгляд триває", - повідомили у відомстві.

"У процесі оскарження категорично спростовується компетенція арбітражів на розгляд подібних позовів. Крім того, українська сторона не повідомила Російську Федерацію згідно з порядком, встановленим відповідними міжнародними конвенціями, про розгляд заяви про визнання і приведення цього рішення до виконання на території України", - стверджують у Мін'юсті РФ.

Там також заявили, що Росія не визнає законність усіх рішень арбітражів за позовами, пов'язаними з анексованим Кримом, через "відсутність у цих трибуналів юрисдикції на розгляд таких суперечок".

Усі ухвалені рішення оскаржуються РФ в уповноважених державних судах, зазначили в Мін'юсті.

Нагадаємо, у листопаді минулого року міжнародний арбітраж постановив відшкодувати Ощадбанку $1,3 млрд і нараховувати $97 тисяч відсотків за кожний наступний день.

Днями стало відомо, що Київський апеляційний суд надав дозвіл на виконання рішення Арбітражного трибуналу в Парижі.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина