Вівторок, 26 травня 2020
. 12 oC небольшой дождь

EUR 28.90/29.60 USD 26.70/27.11
ukenru

Новини України

Поліція продовжує розшук хмельничанки, дитину якої знайшли мертвою у валізі

Місце перебування матері досі невідоме. Передає видання LK, з посиланням на сайт "Є".

 

Правоохоронці продовжують розшукувати 21-річну Анну Пілявську, родом з Хмельниччини. Вона є матір’ю дворічної дитини, тіло якої виявили у валізі на околиці Чернівців ще 27 червня. За майже місяць пошуків нової інформації про жінку в поліції не повідомляють.

«Розшук громадянки триває. Проводяться оперативні заходи. Подробиць розголошувати не можемо», - розповіла речник Нацполіції у Хмельницькій області Інна Глега.

Як встановили поліцейські раніше, жінка самостійно доставила валізу з тілом сина на місце, де його в подальшому знайшли перехожі. За повідомленням експертів, малюк міг померти від приступу бронхіальної астми. Експертизи показали, що хлопчик помер за кілька днів до того, як тіло було знайдено.

«Дитина надійшла уже з пізніми трупними змінами, тобто певний термін часу минув від моменту виявлення. Експерти дійшли висновку, що смерть настала внаслідок вродженої хвороби легень, найвірогідніше, смерть настала внаслідок астматичного статусу», - цитує «ТСН» заступника начальника бюро судово-медичної експертизи Олександра Лазебника.

Відомо, що Анна Пілявська приїхала до Чернівців приблизно за місяць до трагедії і проживала разом із сином у орендованому помешканні. Батько дитини наразі перебуває у місцях позбавлення волі. Поховали дитину у селі Давидківці Хмельницького району, де проживають його родичі. Матір на похорон сина не з'явилася.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина