П'ятниця, 05 червня 2020
. 25 oC ясно

EUR 29.70/30.35 USD 26.40/26.80
ukenru

Новини України

“Виборчі” протести у Покровську: люди встановили намети та підносять шини

Поліція забезпечує правопорядок під час протестів на ОВК №50 у Покровську Донецької області.

Про це інформує видання LK, з посиланням на  Укрінформ. "Донеччина: Поліція забезпечує правопорядок під час протестів на ОВК №50 у Покровську", - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що спостерігачі виявили ознаки порушень виборчого процесу, через що біля приміщення ОВК розпочалася протестна акція: люди встановили намети та почали підносити шини.

Поліція забезпечує публічну безпеку на території ОВК. На місці працюють групи документування та групи комунікації, а також перебуває керівництво обласного главку та місцевої поліції.

За інформацією про порушення виборчого процесу розпочато досудове розслідування за ч.3 ст. 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права, яке вплинуло на результати виборів).

За кримінальним провадженнями тривають слідчі дії.

Поліція діє у рамках чинного законодавства та дотримується політичної нейтральності, запевнили правоохоронці.

В окрузі№50 балотується від партії «Опозиційний блок» чинний міський голова Покровська Руслан Требушкін та самовисуванець – чинний міський голова Добропілля Андрій Аксьонов.

ЦВК на 15.00 вже опрацювала 95,57% протоколів з ОВК№50. У результаті – Требушкін отримав 30,66% голосів виборців, а Аксьонов – 29,54%.

Аксьонов до того, як його обрали міським головою Добропілля, обіймав посаду голови селища Новодонецьке, що підпорядковане міськраді Добропілля. Навесні 2014 року Аксьонов відкрито займав сторону сепаратистів, допомагав з організацією і проведенням так званого референдуму.

Требушкін до того, як його обрали обрали міським головою Покровська, обіймав посаду міського голови Мирнограда. Він також внесений у базу «Миротворця» як мер-сепаратист.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина