Субота, 30 травня 2020
. 9 oC сильный дождь

EUR 29.40/29.95 USD 26.65/27.05
ukenru

Новини України

З'явилась офіційна реакція Москви на українські вибори

У Міністерстві закордонних справ Росії назвали дострокові парламентські вибори в Україні "голосуванням надії". Повідомляє сайт  Кам'янець-Live, з посиланням на Gazeta.

"Показово, що націоналістичні сили не отримали широкої підтримки населення України. Досить скромний результат продемонструвала "Європейська солідарність" П.Порошенка. Угруповання … зі "Свободи" та інших радикальних організацій і зовсім не проходить до парламенту. Все це свідчить про те, що народ України втомився від політики залякування і терору, що проводилася попередньою владою. Можна, мабуть, назвати минуле голосування "голосуванням надії", - вважають в Росії.

Там також зазначили, що вибори минули чесно і без "ексцесів", однак про їхню чесність можна буде судити після висновків міжнародних спостерігачів,

"Продовжуємо уважно стежити за розвитком ситуації в Україні. Розраховуємо, що кредит довіри від українського народу, отриманий новим складом парламенту, буде їм мудро використаний в мирних цілях і на благо населення всієї країни. Оцінювати нову українську владу варто за їхніми практичними справами", - повідомили в МЗС РФ.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина