Субота, 06 червня 2020
. 21 oC пасмурно

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

Разумков не виключив проведення місцевих виборів у 2020 році

Дмитро Разумков розповів, коли будуть місцеві вибори та з ким партія Слуга народу співпрацюватиме у майбутньому парламенті.

Дмитро Разумков, №1 у списку партії Слуга народу, яка отримала більшість на парламентських виборах, заявив, що місцеві вибори ймовірно пройдуть як і планувались – у 2020 році, передає  видання LK, з посиланням на ICTV.

– До виборів потрібно готуватись рівно на наступний день – пройшли президентські, відразу почали готуватись до парламентських, пройшли парламентські, відразу готуємося до місцевих.

Втім додав, що зараз це питання не на часі і обговорювати його будуть після того, як офіційно закінчаться парламентські вибори.

– Я думаю, що місцеві пройдуть в 2020 році. Хоча поки що про це говорити рано.

На питання про коаліцію Разумков відповів, що там хочуть бачити нових політиків. В цьому питанні політсилі ближче партія Голос. Хоча наголосив, що співпрацювати можна і не у коаліції:

– Співпрацювати і бути в одній коаліції – це різні речі. Багато політсил декларували такі речі, як зняття недоторканності, за які вони будуть голосувати незалежно від того, в коаліції вони, або в опозиції.

Він також додав, що Слуга народу готова приймати у фракцію мажоритарних депутатів-самовисуванців.

– Якщо вони будуть відповідати базовим цінностям, з якими ми йдемо в Раду, то чому б і ні.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина