Вівторок, 26 травня 2020
. 12 oC небольшой дождь

EUR 28.90/29.60 USD 26.70/27.11
ukenru

Новини України

Зеленський підписав указ про розвиток Карпат.

Український президент Володимир Зеленський зобов'язав Кабінет Міністрів України протягом двох місяців затвердити Державну програму розвитку Карпат на 2020 – 2022 роки. 
Президент України Володимир Зеленський підписав указ "Про розвиток регіону українських Карпат", повідомляє  сайт LK, з посиланням на видання "Гордон".

"Документ спрямований на стимулювання соціально-економічного розвитку, підвищення інвестиційної привабливості, розбудови рекреаційного, туристичного та етнокультурного потенціалу регіону українських Карпат", – ідеться в повідомленні.

Зеленський зобов'язав Кабінет Міністрів України протягом двох місяців затвердити Державну програму розвитку Карпат на 2020 – 2022 роки.

Також, згідно з текстом указу, уряд має передбачати у проєктах закону про державний бюджет України на 2020-й і наступні роки видатки, необхідні для реалізації цієї держпрограми.

Указ президента набуває чинності від дня його опублікування.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина