Неділя, 07 червня 2020
. 18 oC небольшой дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

Знову сумна звістка: на Сході загинув 30-річний солдат з Хмельниччини

Роман Джерелейко помер від кулі снайпера, про це повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

18 липня на Сході загинув 28-річний хмельничанин Богдан Бігус, а вже 19 липня знову надійшла сумна звістка з передової – від кулі снайпера помер солдат 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила Роман Джерелейко. Військовий був родом з Волочиська. В нього залишились матір, батько, а також 7-річний син Данило.

«19 липня, під час інженерного обладнання позицій, солдат Джерелейко Роман Васильович зазнав кульового поранення від рук ворожого снайпера. Медик, що своєчасно прибув з сусідньої позиції, кваліфіковано надав йому першу медичну допомогу. Після оповіщення по черговим засобам зв’язку, на місце події одразу прибули командир роти та командир взводу старшина Бардалим Олександр Володимирович, які особисто почали здійснювати евакуацію солдата Джерелейко. За 15 метрів від позиції, під час закріплення тяжкопораненого на ношах, ворог поцілив вдруге – цього разу в командира взводу, старшину Олександра Бардалима. Характер поранення був несумісним з життям і протягом хвилини часу Сашко помер на руках свого командира роти. Незважаючи на продовження обстрілу та небезпеку, бійцям вдалось евакуювати тяжкопораненого солдата Джерелейка», - повідомляє прес-служба 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила на своїй Фейсбук-сторінці.

Додають, що медики робили усе можливе, щоб врятувати бійця, але, на жаль, велика крововтрата та характер поранення не дали йому шансів на життя і у міській лікарні міста Курахове він помер

Старшина бригади 32-річний Олександр Бардалим був родом з міста Корсунь-Шевченківський, Черкаської області.

Співчуття рідним та близьким Героїв!

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина