П'ятниця, 05 червня 2020
. 23 oC переменная облачность

EUR 29.70/30.35 USD 26.40/26.80
ukenru

Новини України

СБУ запобігла поставці 180 тонн неякісних консервів у війська

Тривають обшуки на території військових частин ЗСУ, в офісних і складських приміщеннях комерсантів.

Комерційна структура поставила майже 180 тонн неякісних м'ясних консервів для Збройних сил України, після чого їх планували використовувати в харчуванні військових у районі проведення операції Об'єднаних сил (ООС). Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на  Кореспондент.

Встановлено, що для формування недоторканного запасу продовольства ЗСУ фірма поставила майже 180 тонн м'ясних консервів загальною вартістю понад 15 млн гривень. Після того стало відомо, що ці продукти непридатні до вживання, для уникнення відповідальності посадові особи ЗСУ вступили в змову з підприємцем для заміни консервів на якісні.

"У той же час непридатні для вживання консерви чиновники планували використовувати для харчування особового складу ЗСУ, зокрема в районі проведення операції Об'єднаних сил", - йдеться в повідомленні.

Зараз тривають слідчі дії на території військових частин ЗСУ, в офісних і складських приміщеннях комерсантів.

Відкрито кримінальне провадження за статтею про привласнення, розтрату майна (ч.5 ст.191 КК України). За вчинення подібного злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина