Середа, 20 січня 2021
. -3 oC облачно с прояснениями

EUR 33.80/34.40 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини України

У лісах на півночі Хмельниччини зацвіли рідкісні орхідеї

Pin It

Деякі з них мають неоціненний статус. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

 

На території Національного природного парку «Мале Полісся», розташованого на території Ізяславського та Славутського районів, зацвіли рідкісні рослини. Як зазначають в пресслужбі заповідника, середина літа – саме той час, коли в лісах Малого Полісся активно квітують вишукані представники родини Орхідних (Orchidaceae). Зокрема, зараз можна помилуватися цвітінням неймовірних орхідей виду коручка.

«Коручка - рослина із зеленуватими й блідо-рожевими квітками. У Червоній книзі України її природоохоронний статус визначено як неоціненний. До того ж ця рослина занесена до Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни та флори, що перебувають під загрозою зникнення. На скорочення чисельності цих квітів можуть впливати як зміна середовища, так і безпосереднє знищення квітів заради букетів», - зазначають в заповіднику.

Додають, що на території Національного природного парку «Мале Полісся» зростає 7 видів лісових, болотних та лучних орхідей. Аби популяція цих рідкісних рослин не зникла, працівники відділу науки, відділу державної охорони природно-заповідного фонду та державної лісової охорони парку регулярно проводять моніторинг їх стану та здійснюють комплекс всіх необхідних природоохоронних заходів.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина