18.10.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.40/28.00 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини України

Померла українська актриса Валентина Зимня

Жінку називали "наша театральна мама", вона вивчила ціле покоління українських театральних акторів.

У Києві померла відома українська театральна і кіноактриса Валентина Зимня. Народна артистка УРСР пішла з життя на 92 році життя. Про це повідомляє видання LK, з посиланням на  Кореспондент.

Після закінчення Київського театрального інституту актриса багато років пропрацювала в Чернівецькому українському музично-драматичному театрі ім. О. Кобилянської. З 1969 року Зимня почала викладати театральне мистецтво в Київському університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

Серед випускників її 8 курсів - Анатолій Гнатюк, Євген Нищук, Сніжана Єгорова, Лілія Ребрик, Андрій Вовкун, Андрій Середа, Інна Капінос, Олесь Санін, Петро Мага та інші. Її учні називали її "наша театральна мама".

Валентина Зимня знялася у більш ніж 60 фільмах, серед яких - картини Вовчиця, Маріанна, (роль Дуні), Вечорниці (Явдоха), День народження Буржуя (Потиличиха), Леді Бомж (Молочниця), Лісовик (Ворожка), Повернення Мухтара (Єлизавета Сергіївна) та інші.

У 2011 році актриса перемогла у Всеукраїнській Премії Жінка III тисячоліття в номінації "Знакові постаті".

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина