П'ятниця, 05 червня 2020
. 25 oC ясно

EUR 29.70/30.35 USD 26.40/26.80
ukenru

Новини України

На Хмельниччині поліція зафіксувала «чорний піар» і підкуп виборців

Вночі правоохоронці затримали два автомобілі з «чорним піаром» проти одного з кандидатів.

18 липня, в Головному управлінні Національної поліції у Хмельницькій області правоохоронці розповіли про зафіксовані передвиборчі порушення та про власну готовність до забезпечення громадського порядку у день голосування. Про це повідомляє видання LK, з посиланням на сайт "Є".

За словами заступника начальника Національної поліції у Хмельницькій області з напрямку превенції Валентина Білянського, наразі правоохоронцям надійшло 45 повідомлень і заяв пов’язаних з порушеннями виборчого законодавства. Це на 20-30 відсотків більше, ніж під час проведення минулих президентських виборів. Крім того, вже складено п’ять адміністративних протоколів. Чотири факти пов’язані з розповсюдженням передвиборчої агітації без вихідних даних, інший — з порушенням обмежень щодо вироблення агітаційних матеріалів.

«Сьогодні вночі поліцейські затримали два автомобілі в Хмельницькому та Волочиському районах. В них знайдено велику партію матеріалів, які містять «чорний піар» проти одного з кандидатів у народні депутати, — розповідає Валентин Білянський. — Штраф за такі порушення незначний. Головне, що ми завадили розповсюдженню «чорного піару».

Також у поліції розповіли, що на Хмельниччині зафіксовано факт прямого підкупу виборців. Наразі правоохоронці проводять слідчі дії, тому не можуть говорити про подробиці цієї справи.

«За фактом нападу на одного з кандидатів з Городоцького району порушено справу за статтею «Хуліганство». Постраждалий, якому нанесли ножові порізи, у поліцію не звертався. Про факт повідомив лікар, але в медзакладі кандидат вирішив не надавати пояснень слідчим. Тому справу відкрили після аналізу повідомлень у соціальних мережах. Поки що не встановлені ні мотиви, ні нападники. Якщо виявиться, що це замах на життя, ми перекваліфікуємо справу», — зазначив Валентин Білянський.

Крім того, поліція оголосила про підозру киянину, який у Шепетівці словесно погрожував розправою одному з кандидатів у Верховну Раду України. Він вимагав, щоб той зняв свою кандидатуру.

Як зазначив Валентин Білянський, щоб забезпечити охорону громадського порядку в день волевиявлення, на кожній виборчі дільниці області чергуватиме хоча б один поліцейських. Крім того, там перебуватимуть рятувальники та нацгвардійці. Загалом на Хмельниччині у день виборів буде залучено майже п’ять тисяч представників державних органів.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина