Вівторок, 26 травня 2020
. 12 oC небольшой дождь

EUR 28.90/29.60 USD 26.70/27.11
ukenru

Новини України

Кабмін розширив безвіз з Аргентиною

Протоколом пропонується збільшити термін перебування громадян України та Аргентини на територіях держав до 90 днів протягом 180 днів.

Кабінет міністрів розширив безвізовий режим України та Аргентини. Відповідне рішення уряд ухвалив у ході свого засідання 17 липня. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на  Кореспондент.

Зокрема, було схвалено проект розпорядження про підписання протоколу між урядом України та урядом Аргентини про внесення змін до угоди про скасування віз.

"Схвалити проект протоколу між урядом України та урядом Аргентинської Республіки про внесення змін до угоди між урядом України та урядом Аргентинської республіки про скасування віз. Уповноважити Надзвичайного і Повноважного Посла України в Аргентинській республіці Дюдина Юрія Олексійовича підписати зазначений протокол", - йдеться в тексті документа.

Наголосимо, протоколом пропонується збільшити термін перебування без віз громадян України та Аргентини на територіях держав договірних стороні до 90 днів протягом 180 днів (раніше було до 90 днів протягом календарного року).

Раніше в Міністерстві закордонних справ України повідомили умови угоди про безвізові поїздки українців до Північної Македонії.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина