Вівторок, 26 травня 2020
. 12 oC небольшой дождь

EUR 28.90/29.60 USD 26.70/27.11
ukenru

Новини України

Активісти знайшли ще одного кандидата у ВР, який вбиває тварин.

Зооактивісти почали флешмоб #КандидатиВбивціТварин.

Активісти знайшли фотографії, що кандидата у Верховну Раду по 118 округу Богдана Дубневича з вбитими тваринами. Про це повідомила активістка Юлія Шаболтас у соцмережі Facebook, передає  видання LK посилаючись на  ТСН.

"Пропоную флешмоб з хештегом #КандидатиВбивціТварин. Ці люди не повинні бути у Верховній Раді. Злочини проти тварин - не менше огидні, ніж злочини проти людей або держави. Прохання поширити цей пост і скидати мені інформацію про інших кандидатів, яких було помічено в жорстоких вбивствах тварин. Не будьте байдужими!", - написала активістка.

"Ще один любитель вбивати хоче повернутися до Верховної ради. Кандидат Богдан Дубневич 118 округ", - написали на своїй сторінці зоозахисники UAnimals.

Нагадаємо, 11 липня у Мережі вибухнув черговий скандал, цього разу - навколо бізнесмена і кандидата в депутати від партії "Опозиційна платформа - За життя" (№24 в партійному списку) Володимира Кальцева. У Мережі, зокрема, з'явилися світлини, які демонструють, що кандидат в народні обранці має небезпечне і жорстоке захоплення - полювання на великих тварин в Африці.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина