Субота, 06 червня 2020
. 20 oC дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

На одному з пляжів Хмельниччини у воді виявили кишкову паличку

Вона перевищує допустиму норму в десятки разів. Повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

На одному з пляжів Хмельниччини у воді виявили кишкову паличку. Про це свідчать моніторингові лабораторні дослідження, які впродовж купального сезону проводять спеціалісти ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України».

Так, невідповідність води встановленим нормативам, виявили в Старокостянтинові на міському пляжі «Русалонька». Старокостянтинівський міськміжрайонний відділ ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» промоніторив стан води річок Ікопоть та Случ. Результати - незадовільні.

«Останні результати лабораторних досліджень води, відібраної на міському пляжі, свідчать про її незадовільний стан саме по показниках епідемічної безпеки. Так, чотири останні проби води, які відбиралися в місці злиття річок Случ та Ікопоть (починаючи з 18 червня), свідчать про те, що мікробіологічні показники, а саме рівень лактозопозитивної кишкової палички перевищує норму в десятки разів», - розповіли в Старокостянтинівському міськміжрайонному відділі ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України».

Як зазначають в держустанові, на початку купального сезону показники відповідали нормам, але почали погіршуватися після дощів. Про стан річкової води вже поінформували міську владу та балансоутримувачів пляжу. А відпочивальникам міського пляжу рекомендують утриматися від купання.

«На пляжі встановлені таблички з відповідною інформацією та результатами лабораторних досліджень. Звісно, насильно людям не заборониш купатися. Кожен вирішує сам. Але такий стан води може бути небезпечний, особливо для людей зі слабким імунітетом, чи для тих, хто має ранки, подряпини на тілі. Велика кількість кишкової палички у воді може призвести до виникнення інфекційних захворювань», - зазначають спеціалісти.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина