Вівторок, 26 травня 2020
. 12 oC небольшой дождь

EUR 28.90/29.60 USD 26.70/27.11
ukenru

Новини України

Заблоковано наймасштабніший канал контрабанди текстилю в історії України (відео)

Із 2016 року в Україну з Китаю контрабандою щороку ввозили від 150 тис. до 250 тис. тонн текстилю, повідомили у Службі безпеки України. 
Служба безпеки України заблокувала діяльність угруповання, яке кілька років займалося контрабандою текстилю з Китаю в Україну. Про це повідомив пресцентр СБУ 16 липня, передає  видання LK, з посиланням на "Гордон".

У СБУ підкреслили, що це був наймасштабніший канал контрабанди товарів широкого споживання в історії України.

"Починаючи із 2016 року, організоване угруповання, до складу якого входили громадяни Китайської Народної Республіки та України, налагодило постачання в нашу країну текстильних товарів. Продукція надходила у морські порти поза митним контролем без сплати відповідних обов’язкових платежів до державного бюджету України", – ідеться в повідомленні.

Потім товар продавали за готівку без оформлення фінансової документації.

"Співробітники СБУ задокументували, що у 2018 році учасники угруповання контрабандою ввезли продукції на 234 млн грн. Із початку 2019-го – на 120 млн грн без сплати до бюджету обов'язкових платежів", – сказав тимчасовий виконувач обов'язків голови СБУ Іван Баканов на брифінгу.

Обсяг ввезеного товару – від 150 тис. до 250 тис. тонн на рік, що складає 40% від усієї кількості текстилю, який реалізовують на українському ринку протягом року.

Під час обшуків на складах в Одесі було вилучено понад 900 тонн контрабандної продукції вартістю 100 млн грн.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 212 (ухилення від сплати податків і зборів) та ч. 2 ст. 364 (зловживання владою і службовими повноваженнями) Кримінального кодексу. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина