Субота, 06 червня 2020
. 21 oC пасмурно

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

Оздоровчий комплекс НБУ виставили на продаж (фото)

Сама будівля складається з п'яти дворівневих номерів і трьох апартаментів. Будинок побудований за індивідуальним проектом.

Фонд держмайна виставив на приватизацію оздоровчий комплекс Прикарпаття в Яремче, який перебуває на балансі Нацбанку. Про це повідомив у Facebook в.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров, передає  видання LK, з посиланням на Кореспондент.

За його словами, стартова ціна - 64,4 мільйона гривень, аукціон пройде 13 серпня в системі ProZorro.Продажі.

"Це вже не перша спроба продати "Прикарпаття". Оздоровчий комплекс в чудовому стані, під охороною і підтримується в належному технічному стані, взимку опалюється", - зазначив Трубаров.

Він уточнив, що перша черга будівництва - будівля корпусу №2 - повністю завершена, укомплектована меблями, сантехнікою, освітленням. Але ще не прокладена частина зовнішнього каналізаційного трубопроводу (близько 200 метрів), через що будівля не може експлуатуватися.

Сама будівля складається з п'яти дворівневих номерів і трьох апартаментів. Будинок побудований за індивідуальним проектом. Загальна площа - 2 029,75 м2.

"Друга черга будівництва - це фактично будівництво контрольно-пропускного пункту і підземних очисних споруд та реконструкція відкритого водоймища, яке інвестор повинен завершити протягом 1 року і ввести комплекс в експлуатацію.

Оздоровчий комплекс "Прикарпаття" розташований на земельній ділянці загальною площею 2,7 га", - додав в.о. голови Фонду держмайна.

Нагадаємо, на початку 2019 року ФДМ затвердив перелік з 792 об'єктів малої приватизації, що підлягають продажу.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина