Середа, 20 січня 2021
. -3 oC облачно с прояснениями

EUR 33.80/34.40 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини України

Конституційний суд прийняв рішення по закону про декомунізацію

Pin It

Таке рішення суд прийняв у вівторок після проведення засідання в закритому режимі

Конституційний суд України прийняв рішення по закону про декомунізацію. Про це повідомляє джерело  РБК-Україна у суді, передає  видання LK.

Повідомляється, що рішення суд прийняв у вівторок після проведення засідання в закритому режимі.

"Рішення у цій справі вже є, але я його особисто ще не бачив", - повідомило джерело.

Зазначимо, що ряд ЗМІ написав про те, що суд визнав конституційним закон про декомунізацію.

Нагадаємо, раніше представник президента України Володимира Зеленського Руслан Стефанчук в інтерв'ю РБК-Україна заявив, що закон про декомунізацію працює і нова влада не планує його міняти.

Все, що зроблено - прекрасно. Якщо треба буде зробити щось більше, то я впевнений, що Володимир Зеленський як патріот України докладе до цього всіх зусиль. Але треба не шукати проблеми в минулому, як з тими самими поляками чи угорцями, а напрацьовувати шляхи зближення, примирення, розуміння один одного", - заявив Стефанчук.

Відзначимо, раніше лідер політичної партії "Слуга народу" Дмитро Разумков заявив, що питання декомунізації в Україні повинні вирішуватися на місцевих референдумах. Він також назвав ідеальним варіантом перейменування населених пунктів рішенням їхніх жителів.
 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина