18.10.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.40/28.00 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини України

Опубліковано указ про День незалежності без параду

Раніше президент оголосив про скасування параду і виділення 300 мільйонів гривень на премії військовим.

На сайті президента Володимира Зеленського з'явився указ про святкування 28-ї річниці незалежності України без проведення параду. Про це пише видання  Кам'янець-Live, з посиланням на  Кореспондент.

Згідно з указом, Кабмін повинен розробити план заходів, в якому буде передбачено урочисте підняття прапора, покладання квітів до пам'ятників, тематичні наукові конференції, "інформаційно-освітні та патріотично-виховні заходи", молебень за Україну.

Також указом передбачається проведення урочистих заходів у населених пунктах за участю представників влади, народних депутатів, представників іноземних держав і релігійних організацій.

Нагадаємо, Зеленський заявив про скасування парадуна День незалежності 9 липня. У той же час, прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив знайти кошти на проведення параду і виплати премій військовим.

Своєю чергою, ветерани запропонували замість скасованого параду провести в Києві Марш Свободи.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина