Понеділок, 06 липня 2020
. 27 oC ясно

EUR 30.05/30.70 USD 26.80/27.20
ukenru

Новини України

Зсув ґрунту на одеському пляжі: рятувальники знайшли під завалами одяг та пляжне приладдя

Самі відпочивальники у цей момент купались в морі.

Рятувальники знайшли під завалами ґрунту на одеському пляжі, де стався зсув, одяг та пляжне приладдя відпочивальників, які у цей момент купались в морі. Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок, передає  видання LK.

Протягом чотирьох годин рятувальники шукали під завалом людей. Хоча це місце не туристичне, а пляж – аварійний, поодинокі відпочивальники тут все ж таки засмагають. Упевненості в тому, що під завалом дійсно перебували люди, не було, утім, розкопки все ж таки провели.

Пошуковий собака слід постраждалих під шаром землі не взяв. Рятувальники відкидали землю з місця, де могли б бути відпочивальники, й нікого не знайшли. Після настання темряви пошукові роботи призупинили, аби повернутися вранці й дійти до краю схилу – про всяк випадок. Продовжувати ж пошуки вночі було вже небезпечно для самих рятувальників.

"Є загроза. Загроза ще лишається особовому складу, тому що у світлу пору доби можливо було спостерігати за поведінкою ґрунту, а зараз в нічну пору неможливо це здійснити. Основні місця, де могли перебувати люди, вже були розчищені", - розповів заступник начальника ГУ ДСНС України в Одеській області Олександр Крицький.

Нагадаємо, ввечері 14 липня в Одесі стався зсув ґрунту зі схилу на узбережжя аварійного пляжу. Він стався площі близько 150 кв. м. між центральним пляжем та пансіонатом "Борей". Сам пляж був закритий для відвідування.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина