П'ятниця, 05 червня 2020
. 25 oC ясно

EUR 29.70/30.35 USD 26.40/26.80
ukenru

Новини України

Потужна магнітна буря накриє планету. Що відчують люди

Медики попереджують про наслідки бурі.

Найсильніша у цьому місяці та одна з найсильніших за останнє десятиліття магнітних бур накриє Землю. Про це розповіли в ефірі "ТСН.Ранок", повідомляє  видання LK.

Як відомо, магнітні бурі виникають через спалахи на Сонці. Заряджені частинки розлітаються в космосі та влучають у магнітне поле Землі.

Наслідки цього процесу можуть відчувати абсолютно всі. А це: погіршення настрою, апатія, слабкість, сонливість або навпаки – безсоння.

Лікарі кажуть, що під час магнітних бур пацієнти часто скаржаться на головний біль, прискорене серцебиття, підвищений або знижений тиск. За спостереженнями медиків, близько 70% інфарктів, гіпертонічних криз та інсультів відбувається саме під час магнітних бур.

Нагадаємо, раніше в.о. міністерки охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, що біль суглобах чи спині, втома, головний біль та підвищений тиск не з'являються через метеозалежність та магнітні бурі.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина