20.10.2019
. 14 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

Вчені назвали продукти, які відновлюють легені курця

Американські вчені провели дослідження, щоб з’ясувати, які продукти допоможуть курцям відновити легені. В результаті фахівці змогли скласти список, включивши туди яблука і помідори, передає  видання LK, з посиланням на сайт "Цікавості".

У дослідженні взяли участь близько 600 добровольців-курців. Фахівці опитали випробовуваних, вивчили раціон і проаналізували загальний стан здоров’я. В результаті стало ясно, що легені курців, які вживають яблука і помідори, більш захищені від руйнування. Також фахівці наголосили: у курців учасників експеримент, які щодня їли овочі і фрукти, організм виявився набагато міцніше, у порівнянні з іншими досліджуваними. У яблуках та помідорах містяться речовини, які здатні захищати організм, в тому числі і легені, від різних запальних процесів і допомагати пошкодженим тканинам відновлюватися швидше. Науковці зазначають, що подібний ефект спостерігався тільки при вживанні яблук і помідорів у непереробленому вигляді.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина