18.10.2019
. 8 oC туманно

EUR 27.30/27.90 USD 24.75/25.20
ukenru

Новини України

Як за місяць на Хмельниччині змінились ціни на продукти

Подорожчали цукор та фрукти.

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в області у червні порівняно з попереднім місяцем знизились на 0,2%. Однак, за повідомленням обласного управління статистики, з початку року вони зросли на 2,7%, повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

«Як і в попередньому місяці, це було зумовлено істотним здешевленням яєць (на 26,4%) та овочів (на 13,9%), - йдеться у повідомленні. - На 4,3–0,5% зменшились в ціні рис, сало, кисломолочна продукція, яловичина, свинина, сири, безалкогольні напої».

Водночас подорожчали цукор та фрукти – на 8,6% та 5,5%. «Хліб, м’ясо птиці, сметана, продукти переробки зернових, соняшникова олія, риба та продукти з риби – на 3–0,7%», - додають в управлінні статистики.

З продуктів переробки зернових на 12,7% підвищились ціни на пшоно, на 3,6–0,4% – на вівсяні пластівці, пшеничне борошно, гречані крупи, зменшились ціни на крупи ячні та манні – на 3,5% та 0,4% відповідно.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1%.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина