Субота, 30 травня 2020
. 9 oC сильный дождь

EUR 29.40/29.95 USD 26.65/27.05
ukenru

Новини України

Місячне затемнення уже близько: що треба знати про цей день

У ніч на 17 липня матимемо Місячне Затемнення. За день до нього не слід починати нічого нового. Про це  розповіла астролог Олена Максимова, передає  видання LK, з посиланням на  gazeta.ua

"Бажано щось ламати. Руйнуйте споруди, які загромаджують місце на вашому подвір'ї, готуйте оселю до ремонту, - говорить Максимова. - Люди реагуватимуть неадекватно навіть на найменші зовнішні подразники. Страхи і тривожні сни виснажуватимуть. Не накручуйте себе".

Астролог радить не приймати остаточних рішень. Згодом їх все рівно доведеться переглядати.

"Утримайтеся від придбання та ремонту комп'ютерів. Не поспішайте освідчуватися у коханні і з'ясовувати стосунки з партнерами. З милими говоритимете різними мовами. Марно сподіваєтеся домовитися про щось. Місяць буде уповні. Важко це переноситимуть люди з мігренями і психічними захворюваннями. Не залишайте на одинці людей, які перебувають у депресії, потребують підтримки і допомоги", - каже астролог.

За словами астролога, навіть дуже спокійні знайомі поводитимуться знервовано.

"Метушня багатьох виводитиме з себе, - розповідає Максимова. – Важко буде вплинути на ситуацію. Краще змиритися і порозумітися. Не погрожуйте і не тисніть на дітей і коханих. Вони можуть образитися і піти з дому. Зберегти фінансову самостійність не вдається. Проблема не у відсутності грошей, а у неправильному розподілі. Не допускайте травм голови".

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина