Вівторок, 01 грудня 2020
. -5 oC плотный туман

EUR 33.75/34.37 USD 28.30/28.70
ukenru

Новини України

В Італії українського нацгвардійця Марківа засудили до 24 років ув'язнення

Pin It

Його звинувачують у причетності до вбивства італійського фотокореспондента Андреа Рокеллі внаслідок мінометного обстрілу поблизу міста Слов'янська у травні 2014 року

Українського нацгвардійця Віталія Марківа в Італії засудили до 24 років ув'язнення. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на канал 112.

"Віталія Марківа визнали винним і засудили до 24 років ув'язнення", - написала Кудрик

Як повідомлялося, Віталій Марків народився у Тернопільській області, у підлітковому віці разом із матір'ю і сестрою переїхав до Італії. Там навчався у технічному коледжі, отримав громадянство Італії.

Віталій повернувся до України у грудні 2013 року під час Майдану. З початку АТО на Донбасі став добровольцем у батальйоні ім. Кульчицького. Брав участь у боях під Слов'янськом.

У 2017 році він поїхав до Італії, щоб провідати мати. В аеропорту Болоньї Марківа заарештували за підозрою у причетності до вбивства італійського фотокореспондента Андреа Рокеллі внаслідок мінометного обстрілу поблизу міста Слов'янська у травні 2014 року.

Сторона обвинувачення стверджує, що Марків був командиром підрозділу, знав, що йдеться про журналістів, і цілився саме в них.

Сам Марків звинувачення відкидає. Його адвокат стверджує, що у період обстрілів його підзахисний був солдатом, а не командиром Нацгвардії і віддавати накази не міг. Юрист надав суду документи з України, які свідчать, що батальйон Марківа не мав мінометів і розташовувався у місці, звідки не було видно підніжжя гори Карачун, де загинув італійський журналіст.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина