Вівторок, 11 серпня 2020
. 18 oC ясно

EUR 32.05/32.70 USD 27.40/27.80
ukenru

Новини України

"Нафтогаз України" знизив ціну на газ для населення в липні

 

Глава газового дивізіону компанії "Нафтогаз України" Андрій Фаворов зазначив, що зниження ціни на газ для населення в липні не суперечить умовам співпраці з Міжнародним валютним фондом, оскільки є реакцією на ситуацію на ринку. Повідомляє  видання LK, з посиланням на  Гордон.
У липні НАК "Нафтогаз України" знизив ціну на газ для населення на 10,4%. Відповідне рішення 11 липня підписав глава газового дивізіону компанії Андрій Фаворов, повідомила пресслужба президента Володимира Зеленського.

"У липні ми знизимо ціну для населення на 10,4%", – повідомив він і підписав відповідне розпорядження.

Він зазначив, що зниження ціни не суперечить умовам співпраці з Міжнародним валютним фондом, оскільки є реакцією на ситуацію на ринку.

Також Фаворов розповів, що наразі на європейському газовому ринку збільшився обсяг газу завдяки пропозиції російського й американського скрапленого палива, що сприяє зниженню оптових цін. Україна, зі свого боку, збільшила закупівлі газу і завантажує його в підземні сховища. Він повідомив, що наразі у ПСГ закачано 14,2 млрд м³ газу, а на початок сезону планують закачати 19–20 млрд м³.
Кабмін 11 липня повідомляв, що в липні ціну на газ для населення знизять на 650 грн за 1 тис. м³, і без тарифів на транспортування та постачання вона становитиме 4905 грн за 1 тис. м³. 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина