Субота, 06 червня 2020
. 20 oC дождь

EUR 29.70/30.40 USD 26.40/26.85
ukenru

Новини України

Суд ЄС зняв санкції проти Януковича

Суд Євросоюзу скасував санкції 2016-2018 року проти екс-президента України Віктора Януковича та його оточення через відсутність чітких і зрозумілих звинувачень.

Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на  molbuk.ua

Після цього можна очікувати і інших рішень на користь "старого режиму", вважає лідер громадського руху "Рідна країна" Микола Томенко.
"Після Революції гідності генеральний прокурор Олег Махницький звинувачував Януковича в крадіжці $100 млрд. Потім з'явилося уточнення, що це вони в цілому вкрали $100 млрд. А на КамАЗах було вивезено $32 млрд. Минуло 5 років. Були усілякі фейкові розслідування. Але фізичних доказів того, що Янукович вкрав - крім заочного суду про те, що він зрадив Україну - ми не отримали", - зазначив Томенко.

Настрої в Європі щодо України стали більш прохолодними і обережними. На думку політика, це друга причина анулювання старих санкцій.

"Європейці прекрасно розуміють, що в Україні відбулася зміна влади і можна спокійніше реагувати на ситуацію. Очевидно, тепер вони зреагували на те, що серйозних і переконливих доказів українські правоохоронні органи не знайшли. І відповідно, вони знімають санкції. Думаю, це не перше і не останнє рішення, яке стосується представників політичного режиму Януковича", - наголосив Томенко.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина