Середа, 03 червня 2020
. 11 oC небольшой дождь

EUR 29.50/30.15 USD 26.50/26.90
ukenru

Новини України

На Хмельниччині у ставку потонув рибалка

Він рибалив на місцевій водоймі.

Ще 10 липня, 32-річний житель села Новоставці Теофіпольського району пішов на місцевий ставок рибалити і не повернувся додому. Рідні почали хвилюватися і повідомили про зникнення чоловіка до служби порятунку «101». Повідомляє газета  Кам'янець-Live, посилаючись на сайт "Є".

«На пошуки рибалки було залучено шестеро рятувальників. На березі ставка, де рибалив чоловік, був знайдений човен та верхній одяг. Тоді було прийнято рішення залучити до пошуків водолазів. Фахівці оглянули три тисячі квадратних метрів водойми та знайшли тіло зниклого чоловіка», - розповів речник головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій Хмельницької області Олександр Гулько.

Відомо, що тіло потопельника було відправлено на судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті. Як зазначають в Головному управлінні ДСНС області, цьогоріч на водоймах Хмельниччини загинуло близько 20 людей.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина