Середа, 30 вересня 2020
. 14 oC облачно с прояснениями

EUR 32.75/33.35 USD 28.05/28.45
ukenru

Новини України

У Хмельницькому районі незаконно утримували людей

Pin It

Потерпілих утримували під виглядом реабілітайціного центру. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

Правоохоронцями Хмельниччини повідомлено про підозру групі осіб за систематичне незаконне позбавлення волі інших людей. Під виглядом надання платних медичних послуг з лікування від наркотичної чи алкогольної залежності підозрювані організували на території Хмельницького району роботу нібито реабілітаційного центру. Про це повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури.

«Четверо чоловіків, не маючи дозволу на ведення лікувальної діяльності, винаймали домоволодіння у місцевих жителів, до якого поміщали осіб, яким необхідне лікування. Там їх не незаконно утримували в антисанітарних умовах та проти власної волі», - йдеться у повідомленні.

Фактично жодні медичні послуги або кваліфікована допомога цим людям не надавалася.

«Водночас правопорушники забезпечували потерпілих мінімальними запасами продуктів харчування, спостерігали за потерпілими, обмежували в телефонному зв’язку з їхніми родичами, - додають у прокуратурі. - Застосовуючи психологічний тиск та фізичну силу, вводячи медичні препарати, змушували потерпілих підписувати заяви про нібито добровільне перебування їх у реабілітаційному центрі».

Самі ж потерпілі не могли вільно покинути приміщення та територію зазначеного закладу. Окрім того, за проведення такого псевдолікування від нарко- та алкозалежності родичі потерпілих осіб здійснювали відповідну грошову оплату.

Як зазначають у пресслужбі, злочинну діяльність підозрюваних викрито в рамках кримінального провадження, досудове розслідування у якому на цей час триває.

Правопорушникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 146 (незаконне позбавлення волі людини, вчинене за попередньою змовою групою осіб, з корисливих мотивів, щодо двох чи більше осіб, здійснюване протягом тривалого часу) КК України, та судом відповідно обрано запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту.

Довідково: санкція частини 2 статті 146 Кримінального Кодексу України передбачає покарання у виді обмеження або позбавлення волі на строк до п'яти років.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина