22.11.2019
. -1 oC пасмурно

EUR 26.40/26.95 USD 24.00/24.30
ukenru

Новини України

Гройсман: Учням роздадуть світловідбиваючі жилети

З 1 вересня учні 1-4 класів носитимуть світловідбиваючі жилети. Саме такими в темний час доби діти будуть помітними для водіїв.

1 вересня в Україні вводиться правило для дітей 1-4 класів носити в темний час доби спеціальні світловідбиваючі жилети, щоб бути помітними для водіїв і учасників дорожнього руху. Про це йдеться в повідомленні Кабінету Міністрів, передає  видання LK, з посиланням на Кореспондент.

"З 1 вересня 1-4 класи, усі учні, повинні бути зі спецжилетами, які дадуть можливість дитині бути помітною в темний час доби. Треба створити систему захисту дітей. Питання безпеки на дорогах тут має найважливіше значення. Жилети будуть індивідуальними і безкоштовними", - цитується в повідомленні прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Він також нагадав, що таке рішення було прийняте навесні під час Всеукраїнської координаційної наради з питань безпеки дорожнього руху.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина