Вівторок, 11 серпня 2020
. 18 oC ясно

EUR 32.05/32.70 USD 27.40/27.80
ukenru

Новини України

Зеленський вигнав із зали секретаря Бориспільської міськради

Президент Володимир Зеленський на зустрічі з місцевими посадовцями Борисполя (Київська область) вигнав із зали секретаря міськради Ярослава Годунка - через вигуки та знайдену в інтернеті інформацію про його судимість.

Зустріч у Борисполі відбувалася в рамках робочої поїздки Президента та представлення нового голови Київської ОДА, повідомляє   видання LK, посилаючись на  Укрінформ.

Після представлення губернатора на зустрічі глава держави та присутні розглядали питання ремонту міської лікарні. Захід транслювали в прямому ефірі українські інформаційні телеканали.

"Коли дуже багато кричать, я завжди прошу знайти мені в інтернеті щось про людину, яка дуже багато кричить. Я у свої майже 42 роки бачив багато людей. Я тут прочитав, скажіть, це правда чи ні: член "Батьківщини", секретар Бориспільської міської ради, раніше засуджений за розбій, поєднаний із нанесенням тяжких тілесних ушкоджень, - Ярослав Михайлович, Миколайович, вийди..., розбійник ти", - сказав Зеленський.

У свою чергу, Годунок вступив у словесну перепалку з Президентом, але останній продовжував наполягати: "Ідіть-ідіть... та йди вже, Господи, ти".

"Іди гуляй, Господи", - додав насамкінець Зеленський.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський у середу в Борисполі представив нового голову Київської ОДА - Михайла Бно-Айріяна.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина