Вівторок, 11 серпня 2020
. 18 oC ясно

EUR 32.05/32.70 USD 27.40/27.80
ukenru

Новини України

Гройсман доручив знайти гроші на парад

Прем'єр підтримує ініціативу президента виділити гроші на премії військовим, але вважає, що парад у День незалежності потрібно провести.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні Кабміну в середу, 10 липня, доручив Мінфіну і Міноборони знайти додаткові кошти для проведення військового параду на День незалежності. Про це пише  видання LK, з посиланням на Кореспондент.

"Хочу доручити сьогодні міністру фінансів, міністру оборони від імені уряду ретельно порахувати вартість проведення параду, джерела фінансування. У мене є думки з приводу того, де ми знайдемо гроші не за рахунок соціальних виплат. Таким чином ми вирішимо два питання: перше - хорошу ініціативу про підвищення виплат, і друге - це проведення параду не за рахунок соціальних виплат. Ці пропозиції будуть направлені президенту, і він вже прийме остаточне рішення як Верховний головнокомандувач", - зазначив Гройсман.

У той же час він заявив, що підтримує ініціативу президента Володимира Зеленського направити 300 млн гривень на премії військовим.

При цьому Гройсман вважає, що військовий парад також потрібно провести.

 

"Це буде парад гордості, доблесті, гідності нашого українського народу. Я вважаю, що під час цього параду мільйони українців зможуть показати свою повагу до наших героїв", - підкреслив він.

Як повідомлялося, напередодні президент Володимир Зеленський заявив про скасування параду на День незалежності. Ветерани запропонували замість скасованого параду провести в Києві Марш свободи.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина