Вівторок, 11 серпня 2020
. 18 oC ясно

EUR 32.05/32.70 USD 27.40/27.80
ukenru

Новини України

Контрабанда на мільярди гривень. СБУ викрила міжнародний цигарковий картель в Україні

Спецоперацію провели разом з колегами з Польщі та Британії.

Українські спецпризначенці разом із британськими колегами затримала 13 вантажівок з контрабандними сигаретами на мільярди гривень. Про це йдеться в сюжеті  ТСН.Ранок, передає  видання LK.

Правоохоронці вполювали угруповання, що підробляло цигарки відомих брендів та постачало їх до країн ЄС. Обсяги підпільного виробництва, яке контрабандисти налагодили в Україні, виявились гігантськими. Інтернаціональна банда, в якій були поляки, українці та білоруси, виготовляла контрафакт на мільярди гривень.

13 набитих цигарками вантажівок, що вже готувались перетнути кордон, правоохоронці затримали лише на одному з етапів операції, на Закарпатті. Нині перевіряють причетність до організації контрабанди митників, податківців та прикордонників, адже без їхнього сприяння налагодити такий масштабний потік контрафакту було би неможливо. Правоохоронці вилучили обладнання для виробництва цигарок та упаковки, а ще мільйони пачок підробних сигарет, які цього разу вирішили не спалювати, а використати для діла. А заразом в СБУ перевіряють, чи справді спалили конфісковане раніше.  

"Раніше всі конфісковані тютюнові вироби нібито спалювались. Часто не дуже сильно. Якщо буде встановлено, що всі ці конфісковані сигарети якісні, вони будуть або продані з аукціону, або передані як безхозні до Міністерства оборони", – зазначив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Нагадаємо, 9 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ щодо боротьби з контрабандою та корупцією під час митного оформлення товарів, які ввозять на територію нашої країни. Зокрема, указ зобов'язує Кабмін створити інформаційний ресурс для забезпечення можливості добровільного та публічного декларування товарів, які ввозяться на митну територію України однією партією. Окрім того, міністри повинні опрацювати питання оприлюднення у форматі відкритих даних знеособленої інформації про митну вартість товарів та забезпечення її систематичного оновлення.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина