15.12.2019
. 8 oC ясно

EUR 25.85/26.40 USD 23.30/23.60
ukenru

Новини України

Помер 20-річний актор Камерон Бойс: відома причина смерті

Свої імена в спілкуванні з журналістами TMZ вони вирішили не називати. Інсайдери переконують, що 20-річний Камерон Бойс вже давно страждав від епілепсії. Раптові судомні напади він ретельно приховував від громадськості та колег по знімальному майданчику. Однак саме вони стали причиною його смерті. Про це повідомляє  видання LK, з посиланням на  molbuk.ua

Тіло Камерона Бойса виявили у його помешканні в Лос-Анджелесі. Сусіди одразу ж викликали медиків, однак вони тільки констатували смерть молодого актора. 

Раніше журналісти LifeStyle 24 повідомляли, що представники кіностудії Disney підтвердили факт смерті актора Камерона Бойса. Родичі талановитого американця зробили офіційну заяву, в якій попросили поважати їхню приватність у нелегкий час.

Деталі смерті актора вони вирішили не розголошувати, зазначивши тільки, що він помер уві сні. Жодної інформації про хронічні хвороби Камерона Бойса не було, тому ЗМІ назвали смерть 20-річного американця дуже загадковою. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина