22.11.2019
. -2 oC пасмурно

EUR 26.40/26.95 USD 24.00/24.30
ukenru

Новини України

Водій вантажівки намагався провезти до колонії у Шепетівці заборонені предмети

Загалом йдеться про декілька мобільних телефоні, зарядних пристроїв в гарнітур.

 

 

 

Учора, 8 липня, до Шепетівської колонії намагались провезти заборонені предмети. Як повідомляє на сторінці у Фейсбуці Центрально-Західне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань, декілька мобільних телефонів виявили в автомобілі, який вивозив сміття з установи. Повідомляє  видання LK, з посиланням на сайт "Є".

 

«Співробітники установи провели огляд автомобіля «ГАЗ-53» під керуванням вільнонайманого працівника водія гаража ДУ «Шепетівська виправна колонія №98». Чоловік заїжджав на територію установи для вивозу сміття. Під час огляду транспортного засобу виявили та вилучили заборонені предмети, які знаходилися в прихованому вигляді», - йдеться у повідомленні.

В управлінні з питань виконання покарань додають, що в ніші кабіни водія знаходились роутер, SIM-карта, мікро-USB шнур, мобільний телефон, гарнітура до мобільного телефону. Окрім того, водій добровільно віддав пакунок золотистого кольору працівникам оперативного відділу установи. У ньому знаходилось п’ять мобільних телефонів, дев’ять зарядних пристроїв, декілька комплектів навушників.

Також, в одному із зарядних пристроїв був поліетиленовий згорток з подрібненою речовиною зеленого кольору рослинного походження.

Працівники колонії про подію повідомили Шепетівський відділ поліції та в прокуратуру області. За фактом проводять службову перевірку. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина